Xiii

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Xiii

Post by bobby » 10 Jan 2004 13:22

:shock:

a mi lahko kdo pomaga kako naj pridem naprej v sobi USE THE CABLE CAR TO LEAVE THE BASE pri igri [color=]XIII[/color]

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 10 Jan 2004 15:02

Se ze ponavljam,kajne;TOPIC NA TO TEMO JE ZE ODPRT!!!
Ne vem zakaj novinci na vsak nacin hocejo odpirati svojega...,novega!
Vseeno!Bodi bolj natancen,opisi kje in kako si obstal in pomagali ti bomo!

BrianOConnor
igralec jr.
Posts: 1276
Joined: 28 Dec 2003 11:29

Post by BrianOConnor » 10 Jan 2004 15:12

Jaz sm pa pri drugi nalogi v banki, če ve kdo kak naredit. Najprej sem vse pobil, prišel do direktorja, pol je pa nekam šel pa ne vem kam. Nimam nobenega ključa. Help!!!

User avatar
Legolas
VIP
Posts: 2846
Joined: 25 Jul 2003 12:54
Location: igralec land
Contact:

Post by Legolas » 10 Jan 2004 15:46

ta topic se bo zaklenu.


*locked* power
fu!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 10 Jan 2004 15:53

Sriple Tix wrote:Se ze ponavljam,kajne;TOPIC NA TO TEMO JE ZE ODPRT!!!
Ne vem zakaj novinci na vsak nacin hocejo odpirati svojega...,novega!
Vseeno!Bodi bolj natancen,opisi kje in kako si obstal in pomagali ti bomo!
No pridem s Carringtonom do konca ograje ko reče naj se znebim teh klovnov jaz jih s samostrelom pobijem, pridem do barake v kateri je varovalka, nimam magnetne kartice, zato grem skozi tunel za barako proti večji stavbi v kateri naj bi bila gondola. Skozi okno kjer poberem prvo pomoč odprem vrata ustrelim vojaka pogledam v omarco kamor bi moral dat varovalko poberem prvo pomoč grem naprej skozi vrata čez hodnik odprem naslednja vrata stopim malo nazaj počakam vojaka ko se prikaže ga s puščico ustrelim v glavo in ostane mi še eden tudi tistega počim in pri nobenem ne dobim magnetne kartice no zadej pri nekem mrtvem vojaku dobim še neki pasuš ali nekaj podobnega, To je vse nikakor ne pridem do magnetne kartice ali naredim kaj narobe ne vem v čem je fora.
No kdor mi pomaga se mu zahvaljujem za odgovor!

lp Bobby

ps: da je ta tema odprta sploh ne vem ali sem jo pa spregledal. Sorry!

BrianOConnor
igralec jr.
Posts: 1276
Joined: 28 Dec 2003 11:29

Post by BrianOConnor » 10 Jan 2004 16:05

Nej mi kdo pomaga pri nalogi v banki

User avatar
max payne
amater
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2003 10:17

Post by max payne » 10 Jan 2004 16:10

bobby wrote:
Sriple Tix wrote:Se ze ponavljam,kajne;TOPIC NA TO TEMO JE ZE ODPRT!!!
Ne vem zakaj novinci na vsak nacin hocejo odpirati svojega...,novega!
Vseeno!Bodi bolj natancen,opisi kje in kako si obstal in pomagali ti bomo!
No pridem s Carringtonom do konca ograje ko reče naj se znebim teh klovnov jaz jih s samostrelom pobijem, pridem do barake v kateri je varovalka, nimam magnetne kartice, zato grem skozi tunel za barako proti večji stavbi v kateri naj bi bila gondola. Skozi okno kjer poberem prvo pomoč odprem vrata ustrelim vojaka pogledam v omarco kamor bi moral dat varovalko poberem prvo pomoč grem naprej skozi vrata čez hodnik odprem naslednja vrata stopim malo nazaj počakam vojaka ko se prikaže ga s puščico ustrelim v glavo in ostane mi še eden tudi tistega počim in pri nobenem ne dobim magnetne kartice no zadej pri nekem mrtvem vojaku dobim še neki pasuš ali nekaj podobnega, To je vse nikakor ne pridem do magnetne kartice ali naredim kaj narobe ne vem v čem je fora.
No kdor mi pomaga se mu zahvaljujem za odgovor!

lp Bobby

ps: da je ta tema odprta sploh ne vem ali sem jo pa spregledal. Sorry!

bug?

User avatar
max payne
amater
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2003 10:17

Post by max payne » 10 Jan 2004 16:10

BrianOConnor wrote:Nej mi kdo pomaga pri nalogi v banki
povej mal vec.

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 10 Jan 2004 17:06

BrianOConnor wrote:Nej mi kdo pomaga pri nalogi v banki
ja prideš v prostor kjer vidiš skozi okno policaja in direktorja počakaš da se direktor zropota vzameš v roko stol ali pepelnik počakaš policaja pri vratih ga užgeš greš noter v prostor vzameš prvo pomoč pa kakšen predmet za v roko greš naprej v prostor od direktorja in naprej v naslednjo sobo ki je podobna arhivu onesposobiš dva policaja in greš do konca na desno kjer je prva pomoč za njo pa načeta rešetka jo razbiješ in greš noter ko prideš ven vidiš na koncu hodni9ka tajnico greš potihoma do nje in jo užgeš s stolom pobereš Magnetno kartico da imaš za vrata uonesposobiš tri policaje ne s pištolo potem ko pa vidiš neke slabe fante ki se fajtajo s policaji po njih pa kar s pištolo greš dol z dvigalom itn...

Bobby

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 10 Jan 2004 19:32

Tajkole,v misiji v banki te na koncu ujamejo.Mislim,da si tam nekje...!


Pri gondoli pa moras iti na streho zgradbe,tam dobis nekaj(res se ne spomnim tocno,ker je ze nekaj casa,kar sem zakljucil z najboljso igro lanskega leta!!!),nato gres dol do gondole,fentas se enega vojaka in gremo dalje!
Upam,da sem pomagal,drugace pa mi napisi cilje misije...,mogoce mi bo"proradio mozak"!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 10 Jan 2004 20:53

Sriple Tix wrote:Tajkole,v misiji v banki te na koncu ujamejo.Mislim,da si tam nekje...!


Pri gondoli pa moras iti na streho zgradbe,tam dobis nekaj(res se ne spomnim tocno,ker je ze nekaj casa,kar sem zakljucil z najboljso igro lanskega leta!!!),nato gres dol do gondole,fentas se enega vojaka in gremo dalje!
Upam,da sem pomagal,drugace pa mi napisi cilje misije...,mogoce mi bo"proradio mozak"!
Cilj misije je da dobim magnetno kartico(ki je seveda sploh ne dobim)
priti bi moral v stavbo poleg kamiona s to kartico v stavbi naj bi dobil varovalko ki bi jo moral vstaviti v omarico za varovalke. S tem pridem do elektrike za gondolo in grem lahko na streho aktivirat gondolo da se najbrž pripelje gor.
Če pa pobijem vse vojake mi pa pri zadnjem napiše: if you on magnetic card buy game!!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 11 Jan 2004 22:27

bobby wrote:
Sriple Tix wrote:Tajkole,v misiji v banki te na koncu ujamejo.Mislim,da si tam nekje...!



Pri gondoli pa moras iti na streho zgradbe,tam dobis nekaj(res se ne spomnim tocno,ker je ze nekaj casa,kar sem zakljucil z najboljso igro lanskega leta!!!),nato gres dol do gondole,fentas se enega vojaka in gremo dalje!
Upam,da sem pomagal,drugace pa mi napisi cilje misije...,mogoce mi bo"proradio mozak"!
Cilj misije je da dobim magnetno kartico(ki je seveda sploh ne dobim)
priti bi moral v stavbo poleg kamiona s to kartico v stavbi naj bi dobil varovalko ki bi jo moral vstaviti v omarico za varovalke. S tem pridem do elektrike za gondolo in grem lahko na streho aktivirat gondolo da se najbrž pripelje gor.
Če pa pobijem vse vojake mi pa pri zadnjem napiše: if you on magnetic card buy game!!
[color=]Na kateri strehi a je to streha od stavbe v kateri je joistik s katerim prikličeš gondolo.
Ne najdem magnetne kartice.
[/color]

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 12 Jan 2004 15:10

Vse mi je jasno!
Ne uporabljas pravega c***ka.S tem dela igra le do 13.naloge.
Znajdi se na netu in najdi nadgrajenega!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 12 Jan 2004 16:11

Sriple Tix wrote:Vse mi je jasno!
Ne uporabljas pravega c***ka.S tem dela igra le do 13.naloge.
Znajdi se na netu in najdi nadgrajenega!
dj povej kaj ti pomeni c***ka da vem iskat. Hvala za tvoj trud!!!

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 12 Jan 2004 16:33

kaj ti si nor al ja???

tisto kar rabiš pr igrah k so od pirata!!! pa ni cd key!!!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 12 Jan 2004 16:41

:D
aha grem že raziskovat glih šihta sm pa mi še niso klikerji čist zalaufal.
Sorry!!

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 12 Jan 2004 17:24

Okrog 20MB dolg popravek...!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 12 Jan 2004 17:26

Sriple Tix wrote:Okrog 20MB dolg popravek...!
a mogoče maš naslov strani. Hvala!!

User avatar
bobby
n00b
Posts: 9
Joined: 10 Jan 2004 13:17

Post by bobby » 12 Jan 2004 21:47

:D
No pa sem ga najdu če se bo še kdo ustavu pr gondol si naj pomaga s spodnjo povezavo.
:rotfl:



http://www.mgforums.com/files/xiii_proper_fix.rar

Sriple Tix
starejša faca
Posts: 199
Joined: 27 Jul 2003 18:09

Post by Sriple Tix » 12 Jan 2004 21:49

Upaj,da ne bos izbrisan!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests