Rise of Nations

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
Post Reply
User avatar
Xenon
VIP
Posts: 240
Joined: 09 Dec 2002 00:07
Location: Ivančna Gorica, Slovenia
Contact:

Rise of Nations

Post by Xenon » 22 Jun 2003 08:47

A je mogoce kdo ze igral to igro. Jz sm igral demo in moram povedat, da me je igra zelo navdusila. Priporocam vsem, ki ste ljubitelji Age of Empires in realnočasovnih strategij. To je zame do sedaj najboljsa strategija.

User avatar
TommyGUN
r00kie
Posts: 35
Joined: 27 Sep 2002 10:18
Location: NY - Litle Italy in year 1932
Contact:

Post by TommyGUN » 30 Jun 2003 13:02

žIVJO!!!
:P

Jst mam problem pri zaganjanju igre ko jo hočem zagnat pa ne naredi ničesar čez cca 10 s. pa napiše da je igra povzročila napako in da se mora sedaj zapreti???
:cry: :cry:
Ostalo:
Inštalira jo v kompletu brez težav, cd je kopija originala in imam tut original cd vse legalno, računalnik je ''taboljši'', win. xp.
Sam problem je pri tej igri??? kot sem reko ne zaganja in povzroča napako. Hvala za odgovore! :D
A man who wont' die for someting is not fit to live.

User avatar
Xenon
VIP
Posts: 240
Joined: 09 Dec 2002 00:07
Location: Ivančna Gorica, Slovenia
Contact:

Post by Xenon » 30 Jun 2003 15:58

Jz mam tud kr neki težav pri igranju igre velikokrat me vrže ven in še druge stvari. Po moje bodo morali izdati kakšen popravek drugače ne vem kako bo odreagiral folk.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 04 Jul 2003 17:44

jaz jo igram, brez tezav. igra vredu, VELIK minus je prevec masovni boji in nic izkusenj. to sta res velika minusa, ceprav je zamisel fenomenalna. tut kampanija je mal boring tko da...skoda.

s keremi narodi igrate in na kateri tez. stopnji?

User avatar
Xenon
VIP
Posts: 240
Joined: 09 Dec 2002 00:07
Location: Ivančna Gorica, Slovenia
Contact:

Post by Xenon » 04 Jul 2003 23:06

Sm odnehal ker ma zame povsem nezanimivo kampanijo. Igral sm s Francozi pa s Španci.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 04 Jul 2003 23:19

hehe, sem rekel. jaz bom ponorel, ker je sama igralnost v bistvu dokaj zgresena.

samo primer: imam veliko resourcov, ene 5 zgradb za izdelovanje vojakov, samo kaj, ko imam samo eno misko! borim se na fronti (tista fora da tvoje enote slabijo na sovragovem ozemlju smrdi!), delam enote, pazim na delavce, pa se raziskujem. to je pac prevec. medtem ko racunalo dela vse naenkrat, in te tako obklada z takimi vojskami, ki so velike in neprekinjene. prevec noro. ampak se enkrat; skoda skoda skoda, potencial ima spil res velik. lahko bi bil najboljsi, tako pa se bo izgubil v povprecju...

User avatar
Xenon
VIP
Posts: 240
Joined: 09 Dec 2002 00:07
Location: Ivančna Gorica, Slovenia
Contact:

Post by Xenon » 04 Jul 2003 23:26

Kot si rekel, ko sem preigral demo sem bil tko navdusen da sem si kamlu umislil celo verzijo pol pa sm se naveličal v 4 dneh. Pa se multiplayer sem probal pa me je kr vn metal tko da se mi je špil celo malo zameril.

Ful mi gre naživce ker kampanija nima nobene zgodbe. Npr maš tok in tok časa da uničiš nasprotnika. Sm mislim, da bi se multiplayer lahko dobr obnesu.

User avatar
Wolfram
VIP
Posts: 427
Joined: 09 Dec 2002 13:59
Location: Ivančna Gorica

Post by Wolfram » 05 Jul 2003 00:10

Se strinjam z obema. Igra je tako rekoc sprva izgledala sanjsko. Age of empires način, nova grafika, vse dobe itd. Zelo v redu. Ampak kaj ko so nam pa zasolili s par ključnimi zadevami. Enolična kampanja: okol 4 možne načine poznam... conquest - maš 90min da uničiš prestolnico države, potem nek diplomatski šit-kar 120min časa, da po diplomatski poti uničiš nasprotnike, invazija brez grajenja..samo open-field boj itd...

Komu se da to igrat?!? Zavzameš 3 države pa igraš že 3h, potem pa jovo na novo. krneki u glavnem.

Multiplayer pa neki probleme dela. Baje meče iz igre folk ki je predaleč narazen ali neki podobnega. Bodo popravek izdal pa bo. Špil lahko preživi le po zaslugi večigralstva.

Big Huge games: dobro delo ste naredil, vendar žal samo dobro.

lp
Demokracija je naša diktatura

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 05 Jul 2003 01:31

em ja pa da ne omenjam da sem 4x zapored igral igro na isti mapi. lot's a fun!

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

Post by luco » 26 Jul 2003 13:46

Wolfram wrote:Se strinjam z obema. Igra je tako rekoc sprva izgledala sanjsko. Age of empires način, nova grafika, vse dobe itd. Zelo v redu. Ampak kaj ko so nam pa zasolili s par ključnimi zadevami. Enolična kampanja: okol 4 možne načine poznam... conquest - maš 90min da uničiš prestolnico države, potem nek diplomatski šit-kar 120min časa, da po diplomatski poti uničiš nasprotnike, invazija brez grajenja..samo open-field boj itd...

Komu se da to igrat?!? Zavzameš 3 države pa igraš že 3h, potem pa jovo na novo. krneki u glavnem.

Multiplayer pa neki probleme dela. Baje meče iz igre folk ki je predaleč narazen ali neki podobnega. Bodo popravek izdal pa bo. Špil lahko preživi le po zaslugi večigralstva.

Big Huge games: dobro delo ste naredil, vendar žal samo dobro.
lp :P sej ni res kaj ti pa je jast sem pri conqur the world osvoju svet v šestih urah, sploh pa igra ni slaba . je zelo dobra!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

Re: Rise of Nations

Post by luco » 26 Jul 2003 13:48

Xenon wrote:A je mogoce kdo ze igral to igro. Jz sm igral demo in moram povedat, da me je igra zelo navdusila. Priporocam vsem, ki ste ljubitelji Age of Empires in realnočasovnih strategij. To je zame do sedaj najboljsa strategija.
:twisted: :P :shock: :evil: :twisted: :twisted: jaz sem igral demo in celo.original je shit,cela je pa taka da ni boljše. :idea: :?: :!: :arrow:

User avatar
Wolfram
VIP
Posts: 427
Joined: 09 Dec 2002 13:59
Location: Ivančna Gorica

Post by Wolfram » 26 Jul 2003 13:50

Meni ni nič. Preberi si opis na strani pa ti bo takoj jasno, kaj nam pri tej igri ni všeč. Mi ocenjujemo igre objektivno, brez kakršnih koli čustev do igre. No, preberi si, pa potem komentiraj.

link: http://igralec.com/content/opis.html?cid=2653

lp
Demokracija je naša diktatura

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

Post by luco » 26 Jul 2003 14:04

Wolfram wrote:Meni ni nič. Preberi si opis na strani pa ti bo takoj jasno, kaj nam pri tej igri ni všeč. Mi ocenjujemo igre objektivno, brez kakršnih koli čustev do igre. No, preberi si, pa potem komentiraj.

link: http://igralec.com/content/opis.html?cid=2653

lp
sem si že prebral.ampak če rečem da ja demo zanič, igraš lahko le z 5 ljudstvi in tam je le multiplayer.cela je boljša ker lahko igraš conqur the world, in imaš okul30 ljudstev :idea:
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
Wolfram
VIP
Posts: 427
Joined: 09 Dec 2002 13:59
Location: Ivančna Gorica

Post by Wolfram » 26 Jul 2003 14:57

Sem igral celo verzijo. Mene pač moti, da je kampanja Conquer the World dolgočasna. Dolgočasna mi je pa zato, ker ni prave zgodbe.
Moje mnenje, pa brez zamere :D

lp
Demokracija je naša diktatura

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

rise of nations

Post by luco » 27 Jul 2003 08:30

Wolfram wrote:Sem igral celo verzijo. Mene pač moti, da je kampanja Conquer the World dolgočasna. Dolgočasna mi je pa zato, ker ni prave zgodbe.
Moje mnenje, pa brez zamere :D

lp
teb je dolgošasna!!!!!!!!????????men je všeč glih to ko se odločiš katero državo boš napadu in ko končaš imaš občutek da si vladar sveta
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 27 Jul 2003 17:44

hm, aja? zato ti je kul? pri veliko igrah je ta sistem igranja, tako da to ni nic revolucionarnega. jaz osebno bi se takoj odrekel takemu sistemu v zameno za eno hudo storijo. vladar sveta? fant, si probal (recimo, le primer) legendarne a sedaj ze stare recimo red alert serijo? povsod je ta sistem (oz. podoben). v bistvu ga je uporabljal ze dune 2 (izpred cca. 10ih let !!). raje ne bom prasal ce si probal medieval:tota war, ki slovi po tem sistemu. najbrz nisi... tako da zemljevid res ne naredi igre. ok, igra ti je vsec, v bistvu je bilo to za pricakovati, saj ni napacna. a vec kot toliko ji nisem mogel dati, ker bi bila to preprosto krivica do ostalih iger.

User avatar
luco
igralec legenda
Posts: 1884
Joined: 26 Jul 2003 12:28
Location: novo mesto
Contact:

odgovor

Post by luco » 27 Jul 2003 18:11

red alert sem že probou in imam igre še zmeraj, pri teh igrah ne moreš osvojiti sveta :oops:
Dandanes je težko biti budala. Konkurenca je enostavno prehuda.
][img:f1f1019692]http://www.siol.net/novice/XP_images/th ... 0662-0.jpg[/img:f1f1019692]

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 27 Jul 2003 18:19

pri red alertu pac osvajas evropo, sej je skorej isto. pri medieval pa osvajas cel svet tko da nebi o tem, najprej se prepricaj preden reces :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests