Piratske igre

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...

Si ze kdaj zdownloadu piratsko igro

DA
31
84%
NE
1
3%
KAKO NAJ PA TO NARDIM
5
14%
 
Total votes: 37

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 18 Jan 2006 00:04

Kista wrote:ne vem, ce je za zaklep... samo pocas so se ze zacel prodajat piratski spili tukej... nazaj na temo...

btw, jst sm nekje slisov da je finska (ne me ganjat, nism zih, neka skandinavija je bla :oops: ) dalec v vodstvu po torrent prometu... sej ne zadeva to samo spilov, je pa piratstvo... pa me zanima, je se kdo kej videl o tem? me prov zanima lestvica.

pirat? ne vec. ker ne igram nic vec razn cs, pa mam original in igram zelo redko, pa precej lfs s2 demo prevozim, predriftam, preskacem :P mam pa ene... mah, mogoce 5 originalnih spilov :P za seme je :P

lp, kista
prva so nedvomno drzave finska nizozemska nemcija pa tko naprej nekak drgac pa drzave k so mejhne(ljudeje bi prcakva da bi ne vem kitajcki najvec bli pirati pa ne so zmeri bl mejhne drzave (al pa mal vecje) drgac pa uradnih lestvic ni o neuradnih je pa usaka drzava njbolsa u temu :D :D
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
BluStreak
vreden igralca
Posts: 780
Joined: 10 Sep 2003 14:01
Location: LJUBLJANA

Post by BluStreak » 18 Jan 2006 16:00

Mislim, da je tole mal smešno. Velikost države ni važna, važna je njena razvitost v informacijski tehnologiji. No, razvitost na sploh. In če je meritev razvitost potem so to sigurno skandinavske države in države exbeneluksa. Vsaj v Evropi. Ne moreš človek primerjat ene komunistične Kitajske, kjer te "ustrelijo", če si kupiš računalnik za domačo rabo, z neko Finsko, ki je še za nas pojem.

No jaz sem pred časom nekje prebral oz. slišal, da so pri neki starejši Švedinji (al pa tudi ne) našli ogromno tisočev .mp3 datotek in jo ovadili razpečevanja. Gre za podobno zadevo kot pri posedovanju droge. Dokler imaš eno malenkost ni nič, ko sabo nosiš lekarno, si diler..

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 18 Jan 2006 17:47

BluStreak wrote:Mislim, da je tole mal sme¹no. Velikost dr¾ave ni va¾na, va¾na je njena razvitost v informacijski tehnologiji. No, razvitost na sploh. In èe je meritev razvitost potem so to sigurno skandinavske dr¾ave in dr¾ave exbeneluksa. Vsaj v Evropi. Ne more¹ èlovek primerjat ene komunistiène Kitajske, kjer te "ustrelijo", èe si kupi¹ raèunalnik za domaèo rabo, z neko Finsko, ki je ¹e za nas pojem.

No jaz sem pred èasom nekje prebral oz. sli¹al, da so pri neki starej¹i ©vedinji (al pa tudi ne) na¹li ogromno tisoèev .mp3 datotek in jo ovadili razpeèevanja. Gre za podobno zadevo kot pri posedovanju droge. Dokler ima¹ eno malenkost ni niè, ko sabo nosi¹ lekarno, si diler..
he he se totalno strinjam drgac pa bi mel pumoje kr za gledat u sloveniji a se strinjate? po tem kar tuki slism se mi zdi da smo kr razvita drzava u temu(he he jst se nebi havklu s tem u eu:D :D :O) drgac pa go on slovenia
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
FloppyTheGod
vreden igralca
Posts: 854
Joined: 08 Dec 2003 19:09
Location: Bled

Post by FloppyTheGod » 18 Jan 2006 22:30

Kista wrote:ne vem, ce je za zaklep... samo pocas so se ze zacel prodajat piratski spili tukej... nazaj na temo...

btw, jst sm nekje slisov da je finska (ne me ganjat, nism zih, neka skandinavija je bla :oops: ) dalec v vodstvu po torrent prometu... sej ne zadeva to samo spilov, je pa piratstvo... pa me zanima, je se kdo kej videl o tem? me prov zanima lestvica.

pirat? ne vec. ker ne igram nic vec razn cs, pa mam original in igram zelo redko, pa precej lfs s2 demo prevozim, predriftam, preskacem :P mam pa ene... mah, mogoce 5 originalnih spilov :P za seme je :P

lp, kista
Igraš CS? Kul, a greva enkrat? :)

Drugače je pa v franciji uporabljanje p2p omrežja legalno (zdi se mi da tudi torrent strani ipd.)
Image
The banner was made by Floppythegod. The Game-Area5 logo is the respective property of game-area5.net

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 18 Jan 2006 22:35

uporabljanje p2p omrežja je legalno povsod... če vlečeš dol kake freeware programe, slike... ne pa za muziko, filme, igre (kar je pač zaščiteno). :) zato tud na tem forumu ne bi blo treba zaklenat vsake teme v kateri je omenjen p2p, razn če uporabnik ne pove, da bi dl-jal igre..

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 18 Jan 2006 22:38

tocn tko drgac je pa legalizeran tud tuki(freeware)
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 19 Jan 2006 08:37

waaa no shit :roll:
to je že povedo mesjah en post nad tabo.

ok naredo sem eno piratsko stvar:
downloado sem si eno pisavo, ki je za plačat. downloadam pisavo, zraven pa read me file, ga odprem not pa:

Please send me 10$ on: [naslov] :lol:

User avatar
FloppyTheGod
vreden igralca
Posts: 854
Joined: 08 Dec 2003 19:09
Location: Bled

Post by FloppyTheGod » 19 Jan 2006 14:16

mesjah78 wrote:uporabljanje p2p omrežja je legalno povsod... če vlečeš dol kake freeware programe, slike... ne pa za muziko, filme, igre (kar je pač zaščiteno). :) zato tud na tem forumu ne bi blo treba zaklenat vsake teme v kateri je omenjen p2p, razn če uporabnik ne pove, da bi dl-jal igre..
JP, tako sem mislil.... Samo v Franciji je legalno vlečti kar ti paše... vsaj kot sem razumel :|
Image
The banner was made by Floppythegod. The Game-Area5 logo is the respective property of game-area5.net

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 19 Jan 2006 16:09

sam dolvleka iger, glasbe pa tega ni legalizirana imo... ker npr. da se nekdo trudi pa naredi en glasbeni album, mi bi ga pa LEGALNO ZASTONJ poslušali nekak ni smiselno... :) pomoje

User avatar
FloppyTheGod
vreden igralca
Posts: 854
Joined: 08 Dec 2003 19:09
Location: Bled

Post by FloppyTheGod » 19 Jan 2006 17:05

Evo, linkaža do tega: http://fr.news.yahoo.com/21122005/202/d ... es-de.html


Kdo govori francosko? :lol:
Image
The banner was made by Floppythegod. The Game-Area5 logo is the respective property of game-area5.net

User avatar
doom
igralec jr.
Posts: 1076
Joined: 22 Aug 2004 09:55
Trenutno igram: Dota 2
Location: Ljubljana
Contact:

Post by doom » 19 Jan 2006 17:59

Jaz večinoma kupujem originale, ker imam ful keša.
Pc Strategy Games Fan

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 19 Jan 2006 18:42

ti si caR ... sem lahko tvoj prijatelj?

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 19 Jan 2006 21:40

doom wrote:Jaz veèinoma kupujem originale, ker imam ful ke¹a.
jst tud jst tud dej no a mi pusods ksne 5 mil da si komp uredim pa ti bom vrnu k umerm :P :P :P
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
DeniZ
starejša faca
Posts: 109
Joined: 11 Nov 2005 14:21
Location: Orgrimar

Post by DeniZ » 19 Jan 2006 22:24

pa ¹e men 2 pa se zmenma da ti jih wrnem ko ti mamo u¾enim? :?:
Image

User avatar
DeniZ
starejša faca
Posts: 109
Joined: 11 Nov 2005 14:21
Location: Orgrimar

Post by DeniZ » 19 Jan 2006 22:25

drgaè sm pa 97,69 % pirat no...
Image

User avatar
doom
igralec jr.
Posts: 1076
Joined: 22 Aug 2004 09:55
Trenutno igram: Dota 2
Location: Ljubljana
Contact:

Post by doom » 20 Jan 2006 18:47

miljone nimam, imam pa trenutno ene 14 jurjev.
Pc Strategy Games Fan

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 21 Jan 2006 13:10

doom wrote:miljone nimam, imam pa trenutno ene 14 jurjev.
aha no pol pa ....... no ja pijaco lah placas ane???
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
AMELINHO
r00kie
Posts: 38
Joined: 19 Jan 2006 22:12
Location: sostanj

Post by AMELINHO » 21 Jan 2006 17:19

ma js mam sam kupleno hitman contrast

User avatar
kenny mccormick
vseznalec
Posts: 562
Joined: 24 Aug 2005 21:42
Location: South Park
Contact:

Post by kenny mccormick » 21 Jan 2006 20:21

No jaz sem vse z download-u , ali pa od koga dobil! Igr ne kupujem ker mi je skoda denarja! Premisljujem ce bi si kupil WoW , pa si pomoje ne bom ker moram placevati 3 jurje na mesec, kar ni malo. :cry: Zdownload-l si jo bom pa igral na privat server-jih! :wink: Drugace pa se nisem videl igre za katero bi dal 10 jurjov! :cry:
Image
Image

User avatar
doom
igralec jr.
Posts: 1076
Joined: 22 Aug 2004 09:55
Trenutno igram: Dota 2
Location: Ljubljana
Contact:

Post by doom » 26 Jan 2006 18:43

Ponavadi si lahko vsako igro za 5 jurjev nabavim za malo malco.
Pc Strategy Games Fan

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests