Guild Wars Factions

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...

S katerim poklicom igrate/vam je najbolj všeč

Assasin
5
21%
Elementalist
3
13%
Mesmer
2
8%
Monk
2
8%
Necromancer
2
8%
Ranger
3
13%
Ritualist
2
8%
Warrior
5
21%
 
Total votes: 24

ritka
vseznalec
Posts: 511
Joined: 29 May 2005 09:29

Post by ritka » 04 Jul 2006 12:50

jst mam 1000 orbov s 4 kratkterji in čakam da bo ura 13 da uzamem masko za vsakega karekterja ;)


I like to move it!
Image
Image

ritka
vseznalec
Posts: 511
Joined: 29 May 2005 09:29

Post by ritka » 04 Jul 2006 13:52

eto mam masko =) sicer sm mislu da bom dubu lahko na vseh karetkerjih.

Čez cajt bom dal slike gor ;) SMo se postavl v vrsto kos mo ga cakal ;) ^^
Image
Image

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 25 Jul 2006 09:53

ArenaNet je pred nekaj trenutki uradno napovedala tretje poglavje Guild Wars sage, ki se imenuje Guild Wars Nightfall!

Image

Seveda se ob taki priložnosti spodobi, da bodo lahko obstoječi igralci zadevo tudi brezplačno preizkusili na prihajajočem Guild Wars Nightfall PvP Preview dogodku, ki se bo odvijal med 28. in 30. julijem.

GameSpot je medtem objavil že prve slike novih poklicev The Paragon in The Dervish.

Image
Image


---------------------------------------------------
Na strani EBGames.com je objavljen kratek opis in spisek novosti, ki jih bo predvidoma vsebovalo tretje poglavje Guild Wars sage Nightfall. Zanimivo!
When a corrupt ruler summons the power of an outcast god and infects the land with a creeping darkness, it will take a band of heroes to save Elona. Guild Wars Nightfall is the roleplaying game gamers have been waiting for – an intimate, heroic experience where your decisions shape your personal game experience and your customizable party becomes an extension of your character. In this third campaign in the award-winning Guild Wars® universe, this is Guild Wars® like you've never seen before. With more than two million copies sold worldwide, Guild Wars® is the award-winning epic roleplaying game that revolutionized online gaming with its free gameplay.

• Customizable Heroes (party NPCs) that level up with the player, follow player instructions in combat, and use armor, weapons, and skills of the player’s choice.

• A new game type, Hero vs. Hero Battles will allow a single player to participate in PvP with hero NPCs.

• Two new professions: The Dervish, a scythe-wielding holy warrior and The Paragon, the guardian angels of the Elonian people.

• 4 new guild halls.

• 300 new skills.

• 250 Quests, 55 explorable areas, 20 new Story Missions, and three new Challenge Missions.

• Peerless online RPG action with no monthly fees!
vir: Guildwars.si

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 28 Jul 2006 18:57

no danes se je začel PvP dogodek.
sem malce špilal z Dervishom. lahko rečem le - ZAKON! neverjetno. z koso lahko kar več nasprotnikov na enkrat raniš. in to z meele attackom do 40 dmg, z skillom pa do 60 dmg-a. ima tudi skille, ko recimo naredijo vsem tarčam okoli tebe pa 60 dmg-a, skille, da si hitrejši in jasno elite skill, ko so lahko do 1 minute Canthan boga, s katerim delaš več dmga in maš +200 hp-ja. prav tako skill, ko te pozdravi za 120 hp-ja. meni se zdi dervish kar premočen

matilda pwnz :)

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 30 Jul 2006 22:11

Frodo wrote: festival,( ki se bo upam, da vsako leto) odvijal v Canthi. .
mr¹ svinja...a na tiste ki imajo pa samo guildwars navadno kokr jz pa ne pomisl¹? zakaj se pa nebi naslednje leto dogajal v tyriji? :evil: :evil:
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 31 Jul 2006 18:05

The Dragon Festival is an annual Canthan celebration that takes place in the summer.

History

The Dragon Festival is an ancient Canthan tradition. After the assassination of Emperor Angsiyan at the hands of Shiro Tagachi and the catastrophe of the Jade Wind which threatened to wipe out and destroy the empire of Cantha, newly crowned emperor, Emperor Hanjai, the son of Angsiyan, turned this ancient tradition into a large scale celebration in order to unite the empire in its reconstruction.

The festival marks the anniversary of establishing the settlement on Shing Jea Island as well as the expansion of Kaineng City to accomodate the refugees from the areas hit hardest by the Jade Wind. The Dragon Festival has come to symbolize the survival of the Empire of the Dragon (Cantha) in the face of that calamity.
nisem svinja, ampak tako pač to gre. preberi si zgoraj napisano, pa ti bo jasno
:wink:

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 31 Jul 2006 22:40

ah sej si morm pa tud ¾e zrihtat factions campain...sam pomojem da bo raj direkt ubavu nightfall ker me characterji ful bolj zanimajo..dervish..hell yea he rocks the hell out of you..

zdej si delam novga characterja.. monk/warror...unièuje vse èeprov je ¹ele level 6 :D najbol¹ je ka ma smiting prayers pa unièuje z holy damage..undeadi nimajo za burek :P
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 03 Aug 2006 15:20

ne razumem ravno kombinacije Mo/W, ker se na blizu ne moreš bojevati z monkom. jaz sem si naredo Ele/Me uja. lvl 9 pa mam že 50 energy :D edina slabost te kombinacije je, da ni prabega skilla za zdravljenje in si odvisen od monkov :) v ostalih pogledih pa vse pwna v PvP-ju uporabim cojura nightmare + meteor + parkrat flare in nasprotnik crkne

verjetno bom probal oba lika v Nightfall. dervish me je očaral z odličnimi skilli, paragon pa ma carski armor in to z sulicami je zakon


drugače pa z kombinacijo Mo/W bi se ti splačalo narediti Monk 55 :D

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 03 Aug 2006 16:06

heh poor noob newe¹ zakaj je dobra kombinacija monk/warrior... ne rugam se... am ta monk nebo healing monk ampak smithing monk...neki bom meu navret healing prayers da se bom healal samga sebe da mi drugi nebodo niè mogli. pol p amam sword v eni roki v drugi pa offhand za monka da mi doda energy. pol pa sam dam banish mu gre 60 lajfa pa se en signet mu gre 63 lajfa pol pa ukluèm en warth skill da usi okol mene dobivajo po 70 damageja vsako sekundo za pet sekund..aja a vse to je holy damage tko da nima efekta ker armor nosi¹ vsakiè ti bo nrdil isto damage. pol vkluèim ¹e en skill ka vedno traja da reflektiram damage pa ¹e enga da gre ves damage èist direkno vanga..tko da èe je zraven mene umre pa èe me napada umre..edin lahko sem mrtu ko mi zmanka energije...aja pa ¹e mal ga zasekam z swordom da ¹e zraven krvavi...
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 03 Aug 2006 17:21

aha smithing monk, sej to je v zeishen chaelange. so kar zajebani, ker te napadajo pa še zraun se healajo

zdaj sem bil v shing yea areni z ele/me heh kakšnih 10 krat zapored smo zmagali, pol so nas eni premagali, potem pa še enkrat 2 krat. pol pa se mi več ni dalo

mesmer je v tej "noobie" areni zelo zelo dobrodošel

User avatar
subby
starejša faca
Posts: 212
Joined: 22 Dec 2005 23:51

Post by subby » 04 Aug 2006 12:34

smem samo nekej vprašat?
tista2 v belem armorju... a je to samo concept al ma ženska tud v igri tak vrat kot žirafa?

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 04 Aug 2006 18:01

heh tukaj pa se popolnoma strinjam. sej v igri je cool, samo na tej sliki pa ma res vrat dolg kot žirafa :D

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 05 Aug 2006 13:41

Frodo wrote:heh tukaj pa se popolnoma strinjam. sej v igri je cool, samo na tej sliki pa ma res vrat dolg kot ¾irafa :D
kako ve¹ da je v igri cool èe si p alahk v eventu sprobal samo tipa z belmu armorjem! sam drgaè je pa res k ena ¾irafa ahahaaha
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 05 Aug 2006 14:35

ker majo vsi ženski modeli na teh slikah takšne dolge vrate

Image

pa v igri zgledajo čist vredu

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 11 Aug 2006 15:20

heh frodo kaksen lok imas kej na rangerju? jz sem si prej kupu tale bow

Image

samo 10k
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 11 Aug 2006 18:15

ni švoh. samo zdaj več ne špilam z rangerjem. elementalist mi je dosti bolj kul špilat. ko sem bil lvl 15 sem lvl 15 aflictedom delal 150 dmg :D z meteorjem sem vzel polovico zdravja dvema ritualistoma
samo res škoda, da kombinacija E/Me nima pravega skilla za zdravljenje. :D

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 11 Aug 2006 21:25

hm..men sam ¹e 5 jurjev manka pa si bom kupu factions :P sej..bom mogu do dedka pa mu reèt.... pol pa to cantha!!
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

User avatar
Frodo
igralec polkovnik
Posts: 3611
Joined: 22 Nov 2003 11:38
Location: Maribor ->Štajerska prestolnica -> Glavno mesto vzhodne Slovenije
Contact:

Post by Frodo » 20 Aug 2006 09:46

pol se ti bolj splača kupit Nightfall.

ritka
vseznalec
Posts: 511
Joined: 29 May 2005 09:29

Post by ritka » 22 Aug 2006 18:03

izide na isti dan kot novi BF, se pravi oktobra.
:P Ej stari sam Luxoni so res Suxoni aka. Fuxoni :P
Kurzic rules :P Jst
Kok ste dal za allianco? Jst sm dal 675k kurzica :P.
Moj guild mislm Allianca ma čez House zu Heltzer.
Image
Image

User avatar
sarma
vseznalec
Posts: 701
Joined: 15 Jan 2006 17:35
Location: Kranj
Contact:

Post by sarma » 23 Aug 2006 23:33

jah dddd... sej jz sm tud kurzic! sej smo allianca! a ti je kej znano made in slovenija guild? sam scena je da se odvajam raèunalnika.. zdej me ¾e nekej èasa ni blo gor pa ¾e dva tedna nisem igral iger. sem raj¹ zunej s frendi ^^ se 10krat bolj poèutm hehe
Image

Vstopi v najbolj¹i METAL PORTAL v Sloveniji:
http://www.slometal.gajba.net

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests