Street Legal Racing : REDLINE

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
User avatar
swp
r00kie
Posts: 32
Joined: 01 Nov 2003 19:34

Street Legal Racing : REDLINE

Post by swp » 01 Nov 2003 20:00

Pozdravljeni!

Naj povem, da je izšla (že nekaj časa nazaj) Street Legal Racing REDLINE.
Nekakšna ,,izboljšana'' verzija predhodnika.

Na voljo sta že 2 popravka.
Zaradi teh dveh popravkov igra še NI stabilna oz. ,,BUG-free''.
Zanimivo pa res da ne morejo narediti normalne verzije....

Moja subjektivna ocena (vključno s popravki) : 70/100

+ Dobri modeli avtomobilov
+ Dobra garaža in predelovanje avtomobilov
+ Simulacija vožnje
+ Nateg*valna trgovina

- Zanič grafika mesta, pokrajine etc...
- Zvok je zelo enoten (je neodvisen, nerealen)
- POČASNOST igre (podnevi še gre, ponoči je pa kot v peklu.
Zaradi vseh luči in transperency-a
gre vse GROZNO počasi!)

Zaključek :

Igro priporočam tistim, kateri radi predelujejo, navijajo etc... avtomobile in imajo hiter računalnik, predvsem grafično (npr. ATi Radeon 9500 Pro ali 9700 oz. nekaj podobnega od nVidie) in hitro internetno povezavo (za vse nove popravke).

Če ustrezate tem pogojem potem je ,,Street Legal Racing Redline'' igra za vas. :)


http://www.invictus.hu


SWP (Ne SoftwarePover!!!)

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 01 Nov 2003 20:35

hm igro smo ze ''zvecili'' na tem forumu... jest jo dobim drug tedn sam tolk da probam kaksna je, ker res OBOZUJEM tunanje avtomobilov... edin en problem mam... premal zim :lol:
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 02 Nov 2003 04:19

Jast morem reèt da se ne strinjam popolnoma z SWP-jem glede strojne zahtevnosti igre!
Morem reèt da se mi je SL1 z vsemi dodatki ( in tudi brez) zatikala zelo hudo èepraw ja bla grafika totalno zaniè.
SL2RR pa je glede na prvi del zelo velik napredek ker se mi na istem raèunalniku niti najmanj ne zatika (vse na minimu) pa imam raèunalnik ki bo ¹el kmalu v smeti.. tako da lahko reèem da za poganjat to igrco je dovolj procesor AMD Duron 750mhz in grafièna GeForce 256 MX!!
Drugaèe pa je igrica res polna hro¹èew... (¾e 3 mesece èakam na pravi dodatek)!!
Èe pa misli kdo kupit to igrco naj vr¾e raje denar skozi okno ker bo korist ista... ¹e posebno ker se bo dalo èez dobra 2 tedna nabavit NFSU!!!

User avatar
X X X
vsem poznan
Posts: 391
Joined: 13 Oct 2003 12:19
Location: ŽALEC

Post by X X X » 03 Nov 2003 09:19

Jaz mislim da bi lahko mal kombiniral z ( midnight club racing ) kar se tiče grafike in pa mesta. Predelovanje je pa kr super , lahk nardiš iz škatle ,dober avto ,če maš $$$$$.


LP X X X
---- THE END ----

User avatar
swp
r00kie
Posts: 32
Joined: 01 Nov 2003 19:34

Post by swp » 07 Nov 2003 23:38

Odgovor PecHo-u :


Moja konfiguracija računalnika :


AMD Athlon 2000+
(Gigabyte) ATi Radeon 9200
256 DDR 333
etc...


Pa se zatika!
Zakaj? NE vem. Sklepam pa, da zaradi nekompatibilnosti ATi-jevih grafičnih kartic z igro. Popravek naj bi to popravil, vendar v resnici popravi samo delno.
SWP (ne SofwarePower!!!)

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 08 Nov 2003 00:20

hm res newem kako je mo¾no da se ti zatika pri taki konfiguraciji.. me z temi patchi dela full dobro
mogoèe je res da zaradi nekompatibilnosti ati kartic, sli¹al pa sem da majo atiji probleme z veèino igrc zato ti priporoèam nakup druge grafiène.. kak¹en geforce fx5200 (20.000sit) valda pa poèakaj da pride vn tapravi patch (oba ki sta zdej zunaj sta beta verzja) verjetno bo to potem zrihtano zaprav. vseeno ti priporoèam novo gfx kartico ker prej ali slej bo¹ to rade vojle vrgu v smeti :) :)

User avatar
swp
r00kie
Posts: 32
Joined: 01 Nov 2003 19:34

Post by swp » 11 Nov 2003 11:41

Zdravo spet!


Kje na netu je kakšna stran, ki primerja
grafične kartice. Npr. da piše

ATi Radeon 9200 ima cca. 1150 3D Marka (2003)
ATi Radeon 9200 PRO ima cca. 1320 3D Marka (2003)

nVidia 5200 fx jih ima .....


etc.....


Ve kdo za takšno stran?
SWP (ne SofwarePower!!!)

User avatar
swp
r00kie
Posts: 32
Joined: 01 Nov 2003 19:34

Popravek št. 3

Post by swp » 14 Nov 2003 19:16

SWP (ne SofwarePower!!!)

zerro cool
r00kie
Posts: 30
Joined: 26 Jan 2004 20:03
Location: L.A

Post by zerro cool » 27 Jan 2004 16:40

dobr špil
LEGO-LAS

User avatar
Underground
vreden igralca
Posts: 912
Joined: 25 Jan 2004 19:42
Location: Mirna

Post by Underground » 27 Jan 2004 17:09

Jst se strinjam z zerrom k je napisu, da je zakon. REs morš pa met dobr kompjuter d to ornk dela, ker je drgač grafika zanič.

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 29 Jan 2004 19:16

jap res je strojno grozno zahtewna, ampak je kar hud spl. jst zdj mal igram, pa mi nekej ni jasn: kdaj dobis vec moznosti za tuning? zdej na zacetk mam sam originalne dele pa se to noben ne pase na moj avto, razn tistih ki so serijski. a je to skoz celo igro tko?
ce kdo ve nej pliz pove
ajde
kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
X X X
vsem poznan
Posts: 391
Joined: 13 Oct 2003 12:19
Location: ŽALEC

Post by X X X » 30 Jan 2004 09:24

sej maš neki drugih spojlerjev pa kak turbo polnilnik pa druge odbijače , pa haube... dlje še pa nisem pršu ker se mi je zatikala pr špilanju pa sem jo dol šuknu... :(
---- THE END ----

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 30 Jan 2004 16:40

ja sej vem. zdj mam tistega ...140 GTA ne vem kaj ze je... z supercharcherjem pa intercoolerjem, ma 362 pure horse powah!!! drugac sm ga sam prestrihov pa en stresni spojlar sm gor rukno. sm si pa prdirkov tud dna tista 110 GTK. kok pa vi drugac to vozte: volan al tipkovnica? jst sm zdle med tednam na tipkovnico, ker se mi ni dal volan montirat pa se cist mal sm igrov, tko na vsake tolk cajta 5-10 min, tko da se ni splacal.
kok je pa naprej z tuningom? a kdo kej ve?
ajde
kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 30 Jan 2004 23:07

tuning pri tej igrici je od zaèetka pa do konca enak.. ¾e tkoj na zaèetku so vsi deli odklenjeni razen deli od bonus awta ki ga dobi¹ ko zmaga¹ "race of champions" ki se aktivirajo pozneje.... drugaèe finta je v temu da sestavi¹ èim bolj¹o "konfiguracijo" avtomobila.. in najdra¾ji del ni vedno najbol¹i.
osebno menim da je najbol¹i avto v igri "Einvagen GTA 140" ker je najbolje obvladljiv in z pravim tuningom mi je spelo prit tam do 405HP.
drugaèe drugi awti pridejo tudi tam do 900+HP samo se zelo slabo dr¾ijo ceste

¾e takoj nekaj tednow potem ko je igra iz¹la sem sli¹al da "invictus" dela nek patch kjer bojo tudi nekateri dodatni deli za avtomobile kot so veèja izbira gum (predvsem nizkoprofilnih) veè delow karoserije.. dele za motorje.. itd..
samo mam obèutek da tega patcha nebomo doèakali... do zdej so izdali 4 patche in noben nima kj dosti delow.. razen unih tuning kitow.. vseeno upam da bo ta patch nekoè zunaj :)

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 31 Jan 2004 00:13

kaj si sploh se naredu? jst nimam vec pojma kva bi delo, vse kar je se mozno dat na avto je original od avta torej se ne splaca, mar ne :? a je tm kjer pise original ime od avta to samo misljeno da je namenjeno temu avtu in vseeno dobi avto na moci?
ajde
kista
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 31 Jan 2004 00:46

ja ma ti ne gledat tisto kar pi¹e pod delom za avto... ti poglej kaj je nad delom.. v bistvu ti ka¾e neke kvadratke...
eden pomeni da je del kompatibilen z deli ki jih ima¹ na awtu in da ta del ¹e ni dan na avto
drugi èe je del kompatibilen z deli ki jih ima¹ v "parts bin"
in tretji pa ti pove da je del zamenjiw z delom ki ga ima¹ na avtu (naprimer èe ma¹ ti gor motor od einvagna GTA ti bo kazalo da ga lahko zamenja¹ tudi z motorjem od eivagna GT)
in valda ne samo in¹tallirat dela na avto.. more¹ jih tudi malo preuredit
obvezno more¹ preuredit:
"fuel injector rail"
"ported n2o system" (to da¹ do konca da je vbrizg nitra najveèji in tko bol¹e deluje)
"intake camshaft" in "exhaust camshaft"
ko vse to preuredi¹ in tko pridobi¹ okoli 30 - 50 HP lahko tudi full veè... odvisno od awta:))

Potem seveda ne pozabit poveèat malo RPM-je od motorja.. (ne preveè) in pa valda menjalnik na¹tima¹.. tko kot hoèe¹.. za bol¹e pospe¹ka alpa vi¹jo konèno hitrost (vsi menjalniki niso nastavljivi)

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 31 Jan 2004 12:10

ja in kje to stimas? nitrus oxide system mam not, pa ne vem kje ga prilagodis.
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 31 Jan 2004 13:08

hmm... ko si v gara¾i ma¹ na vrhu zaslona vrstico z gumbi kot se "car lot", "catalog", "race", "paint" itd...
klikni na gumb z inzvijaèem kar pomeni "tune part" in potem klikni na del awta katerega bi hotel preuredit..
za n2o more¹ na¹telat uni "ported n2o system" ki je na motorju in ne unh jeklenk v prtlja¾niku:)

User avatar
Kista
moderator
Posts: 1417
Joined: 21 Apr 2003 12:35
Location: Železniki

Post by Kista » 31 Jan 2004 14:25

ja hvala sm ze ugotovu. kar se pa tice N2O pa vem da ni dost sam piksna u prtlaznku, da mors met tud NOS sistem u motorju :D sej mam: in-line 4 N2O sistem :wink:
Nobody is perfect. I am nobody. :P

User avatar
PecHo
vseznalec
Posts: 417
Joined: 10 Jul 2003 14:57
Location: KoPeR MeTroPola

Post by PecHo » 31 Jan 2004 14:36

hehe:))

kiri pa ti je najbol¹i awto ri SL2RR?
kolko konjew? najbol¹i èasi?:))

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests