Rome: Total war

Stare igre so marsikdaj bolj igralne kot novejše! Pogovori o igrah, starejših od pet let, klasikah tipa Civilization ali Test Drive, o abandoware igrah ipd...

Kakšna se vam zdi Rome: Total war??

ok
12
71%
beda
1
6%
še kr
1
6%
ne igram takih igric
3
18%
 
Total votes: 17

User avatar
ĐONKY THE DONKY
starejša faca
Posts: 123
Joined: 17 Jan 2005 14:09
Location: Nazare

Post by ĐONKY THE DONKY » 29 Dec 2005 17:14

bodi bol natančen. edin mod k sm ga sprobov je rome total realism nameravam pa tudi lotr mod
Špilam AOE2-TC (It Rulz)

User avatar
doom
igralec jr.
Posts: 1076
Joined: 22 Aug 2004 09:55
Trenutno igram: Dota 2
Location: Ljubljana
Contact:

Post by doom » 30 Dec 2005 18:53

Kako se vam pa zdi dodatek Barbarian Invasion?
Pc Strategy Games Fan

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 31 Dec 2005 00:07

doom wrote:Kako se vam pa zdi dodatek Barbarian Invasion?
če bi pršu 2 mesca prj vn bi ga probu...pol se mi ni dal spet it špilat pa nism...pa tud tko...nevem..zdel se mi je da ni nč posebnga...
čeprou V. in Z. Rim...to je mikavno...pa huni so baje not (k se jih neda špilat:()
no..to je to :D

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 17 Jan 2006 15:45

ne razumem kako je lah ta spil za vs tolk star aya pa se

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1konjenica rula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
ĐONKY THE DONKY
starejša faca
Posts: 123
Joined: 17 Jan 2005 14:09
Location: Nazare

Post by ĐONKY THE DONKY » 17 Jan 2006 20:32

aha in kaj boš naredu proti kakšnim spearmanom al kj podobnega? barbarian invasion je kr uredu, čeprov mam rajši navaden rome. aja pa vsem ki igrate rtw priporočam (in to močno) da si posnamete rome total realism. če ste pa lotr fan pol pa middle earth tw. oboje je zlo dobro
Špilam AOE2-TC (It Rulz)

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 17 Jan 2006 22:22

ĐONKY THE DONKY wrote:aha in kaj boš naredu proti kakšnim spearmanom al kj podobnega? barbarian invasion je kr uredu, čeprov mam rajši navaden rome. aja pa vsem ki igrate rtw priporočam (in to močno) da si posnamete rome total realism. če ste pa lotr fan pol pa middle earth tw. oboje je zlo dobro
kva pa je točn ta realism?
Image

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 17 Jan 2006 23:50

ÐONKY THE DONKY wrote:aha in kaj bo¹ naredu proti kak¹nim spearmanom al kj podobnega? barbarian invasion je kr uredu, èeprov mam raj¹i navaden rome. aja pa vsem ki igrate rtw priporoèam (in to moèno) da si posnamete rome total realism. èe ste pa lotr fan pol pa middle earth tw. oboje je zlo dobro
wes kaj bom naredu eno naprej direk eno u eno stran eno pa iz druge stranu pa ni nc vec pa ce je treba se od odzadi
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 18 Jan 2006 10:09

Teh_SmuGGler wrote:
ĐONKY THE DONKY wrote:aha in kaj boš naredu proti kakšnim spearmanom al kj podobnega? barbarian invasion je kr uredu, čeprov mam rajši navaden rome. aja pa vsem ki igrate rtw priporočam (in to močno) da si posnamete rome total realism. če ste pa lotr fan pol pa middle earth tw. oboje je zlo dobro
wes kaj bom naredu eno naprej direk eno u eno stran eno pa iz druge stranu pa ni nc vec pa ce je treba se od odzadi
nemorš s konjenerico napadat kšnih makedoncou al pa britancou...prot galcm je zlo učinkovita, sam k te že premagaš pa sam še pušiš...ma če greš z 3 vojskami nemorš..pa še okrepiš jim vojsko...
Image

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 18 Jan 2006 14:54

mad_s wrote:
Teh_SmuGGler wrote:
ÐONKY THE DONKY wrote:aha in kaj bo¹ naredu proti kak¹nim spearmanom al kj podobnega? barbarian invasion je kr uredu, èeprov mam raj¹i navaden rome. aja pa vsem ki igrate rtw priporoèam (in to moèno) da si posnamete rome total realism. èe ste pa lotr fan pol pa middle earth tw. oboje je zlo dobro
wes kaj bom naredu eno naprej direk eno u eno stran eno pa iz druge stranu pa ni nc vec pa ce je treba se od odzadi
nemor¹ s konjenerico napadat k¹nih makedoncou al pa britancou...prot galcm je zlo uèinkovita, sam k te ¾e premaga¹ pa sam ¹e pu¹i¹...ma èe gre¹ z 3 vojskami nemor¹..pa ¹e okrepi¹ jim vojsko...
brez skrbi da lahspearmani se tah branjo sam iz ene strani ne puzab tega
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
ĐONKY THE DONKY
starejša faca
Posts: 123
Joined: 17 Jan 2005 14:09
Location: Nazare

Post by ĐONKY THE DONKY » 18 Jan 2006 15:39

*Klik*
tule maš vse za rome total realism. le ta prinaša nove enote, povečano mapo, 2 novi ljudstvi, začne se 280 BC z republic of rome, možnost igranja vseh ljudstev, z enim patchem pa omogočiš v igri tudi senat (čeprov se mi to zdi butasto). poskusi in mislim da ti ne bo žal
Špilam AOE2-TC (It Rulz)

Teh_SmuGGler
starejša faca
Posts: 239
Joined: 10 Jan 2006 22:46
Location: Betveen hell and heaven

Post by Teh_SmuGGler » 18 Jan 2006 17:53

ÐONKY THE DONKY wrote:*Klik*
tule ma¹ vse za rome total realism. le ta prina¹a nove enote, poveèano mapo, 2 novi ljudstvi, zaène se 280 BC z republic of rome, mo¾nost igranja vseh ljudstev, z enim patchem pa omogoèi¹ v igri tudi senat (èeprov se mi to zdi butasto). poskusi in mislim da ti ne bo ¾al
ce to men sm sam ze aktiveru-->sam<-- p¹a ni tezko aktiveru USE drzave tko da tega ne rabm mam tud te nove drzave igram pa najraj z rome(senat) drgac pa je pa hudo kaj si pa misls o barbarian invasion ste ga ze kdaj igral a vm je kul ??


ups off topic(sam sej je dodatk a lah pol razglablamo tud o temu? ce pa ne pol pa crtite tole ta zadno)
Proud player of World of Warcraft
haomarush/tehsmg ;)

User avatar
ĐONKY THE DONKY
starejša faca
Posts: 123
Joined: 17 Jan 2005 14:09
Location: Nazare

Post by ĐONKY THE DONKY » 18 Jan 2006 21:32

človek js te neč ne razumem. kar sm lahk ugotovu iz tvojga zmazka je to, da najrajš špilaš senat. link in post ni bil namenjen tebi temveč mad_s-u. pa itq u čem je point da maš use nacije aktivirane? tale dodatek (če si ga že špilu pol veš) je vse prej kot le aktivirane ostale nacije
Špilam AOE2-TC (It Rulz)

User avatar
doom
igralec jr.
Posts: 1076
Joined: 22 Aug 2004 09:55
Trenutno igram: Dota 2
Location: Ljubljana
Contact:

Post by doom » 19 Jan 2006 17:42

Mene pa zanima tisto nekaj Lotr za Rome Total War, če obstaja in kje na internetu je?
Pc Strategy Games Fan

User avatar
mad_s
vseznalec
Posts: 698
Joined: 23 Jul 2004 01:06
Location: Ljubljana

Post by mad_s » 19 Jan 2006 19:37

ĐONKY THE DONKY wrote:*Klik*
tule maš vse za rome total realism. le ta prinaša nove enote, povečano mapo, 2 novi ljudstvi, začne se 280 BC z republic of rome, možnost igranja vseh ljudstev, z enim patchem pa omogočiš v igri tudi senat (čeprov se mi to zdi butasto). poskusi in mislim da ti ne bo žal
Tenx za link...bom uprobau 100% k se spet spravm špilat RTW. Mau sm ga preveč igrou, pa se mi že mau obrača....use ob svojmu cajtu.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests