Mafia pomoč

Stare igre so marsikdaj bolj igralne kot novejše! Pogovori o igrah, starejših od pet let, klasikah tipa Civilization ali Test Drive, o abandoware igrah ipd...
Post Reply
User avatar
Necro
starejša faca
Posts: 212
Joined: 04 Jun 2006 13:48
Location: drugje kot ti
Contact:

Mafia pomoč

Post by Necro » 03 May 2007 17:58

Sem pri sobi "You lucky bastard - Harbor" in je ne znam narest
Soba je na pristanišču zraven so tovarne lesa in železniška postaja z vlakom, 2 tovorni ladji na kateri se ne da jit.
Naloga je da ubijem Sergio Morello. Njegov avto je parkiran pred eno tovarno ki nemorem prit v njo.
Pobil sem že vse v sobi sam nevem kje je ta Sergio
Image

User avatar
hell s angel
igralec jr.
Posts: 1330
Joined: 09 Feb 2006 20:48
Location: with the hell s angels

Post by hell s angel » 03 May 2007 20:42

Ja lej tam sta dva vagona... Moraš jima vzet nekaj izpod koles, in prestavit tire, tk da bosta šla v vrata od enega od tistih skladišč, in se tam razbila... Pol pa greš tja, ko bo bencin kapljal iz vagona, in ti pokaže filmček, kak Tommy f## čik v bencin in razfuka vrata skladišča in vagona. Tam moraš pobit vse v skladišču in ranit Sergia, ki je na koncu skladišča, nato ti pokaže filmček, kjer ga Tommy dokonca ubije. :P
Image
Image
Image

User avatar
oblakmi
vsem poznan
Posts: 334
Joined: 08 Oct 2006 12:45
Location: Hecam se
Contact:

Post by oblakmi » 03 May 2007 21:31

točno tako leti do dve vagonski cisterni al ka je tist pa še neki morš tračnice premaknt tm bol naprj pol pa odtkn les vn

User avatar
Necro
starejša faca
Posts: 212
Joined: 04 Jun 2006 13:48
Location: drugje kot ti
Contact:

Post by Necro » 03 May 2007 22:28

Gre :) Tnx obema
Image

rudar
n00b
Posts: 5
Joined: 31 Jan 2009 05:34

Re: Mafia pomoč

Post by rudar » 02 Feb 2009 03:16

probu sm že več trainerjou za kode za špil mafia pa mi noben ne dela, k grem u špil pa če mam pržgan trainer me vrže vn. a ma kdo trainer k deluje pa če lahko da link ?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests