Heroes of might and magic 2 compendium problem

Stare igre so marsikdaj bolj igralne kot novejše! Pogovori o igrah, starejših od pet let, klasikah tipa Civilization ali Test Drive, o abandoware igrah ipd...
Post Reply
User avatar
The player
n00b
Posts: 19
Joined: 26 Jul 2007 22:59
Location: Še zmerm na Rap field-u

Heroes of might and magic 2 compendium problem

Post by The player » 07 Aug 2007 19:36

Živjo! Vem, da ste vi kle profiji zato bi jst neki kle vprašu, k mam velik problem. Imam original cd od heroes of might and magic compendium to pomen, da mam complet 1, 2 + dodatka prince of loyalty. No sam kle je problem, ker ko sm prvič inštaliru špil se mi je odpru autorun za dodatk prince of loyalty in sm ga inštaliru sam jst takrat nism vedu, da bi mogu takrat najprej inštalirat celotno igro (succession wars) pa sm kr inštaliru dodatk. No zdej mam pa nov komp pa bi rad spet inštaliru ta špil sam je problem, ker se mi pa ne odpre autorun za dodatk ampak do celotne igre succession wars, ker sta igra + dodatk na enem cd-ju.
Seveda sm cel cd pregledu, če je kje kakšen setup za succession wars pa za dodatek prince of loyalty pa nism nč našu. Slučaj se komu sanja kako bi zdej dodatek inštaliru, ker se mi nič ne sanja, ker z dodatkom je carsko špilat kokr pa brez. Za rešitve se vnaprej zahvaljujem.
Running through the life of pain
it's insane
With this move you will lost your game!
You sure Kandos?!

User avatar
__________
vseznalec
Posts: 604
Joined: 11 Jul 2006 12:51

Post by __________ » 07 Aug 2007 23:20

Mogoče bi povedal kakšne datoteke so na cdju za začetek? :lol:

User avatar
h3ck3r
vseznalec
Posts: 484
Joined: 05 Jan 2007 13:20
Location: Wolfenstein

Post by h3ck3r » 08 Aug 2007 09:32

Ne razumem kaj bi ti to koristilo.

@The Player Unninstaliraj Sucesion Wars (nekaj podobnega),nato pa NAJPREJ naloži dodatek šele nato osnovno igro. Upam da ti bo pomagalo v nasprotnem primeru ponovno vprašaj za nasvet ;) *Pa ne pokijojo-ta upoštevat :wink: *
Image
Image
Troll, troll, troll your post, Gently down the feed.
Merrily, merrily troll along, A life is what you need!

User avatar
The player
n00b
Posts: 19
Joined: 26 Jul 2007 22:59
Location: Še zmerm na Rap field-u

Post by The player » 08 Aug 2007 11:06

Lih v tem je problem, ker se zažene autorun za succession wars samodejno namesto, da bi se za dodatek kakor se mi je prvič. Hotel sem ročno inštalirat dodatek, ampak na cd-ju nisem našel setup-a za dodatek (na 1cd-ju sta in igra in dodatk), tako, da mi nč ne nuca, če prebrskam cel cd s podatki. Prebral sm tut manual, ki sm ga dobil zravn pa ni nč pisal.
Dons bom poskusu inštalirat na še enem starem računalniku, itak špil ni požrešen tko, da bo delal v redu, no upam, da bo uspel, sam še zmer se ni nč ne sanja???
Running through the life of pain
it's insane
With this move you will lost your game!
You sure Kandos?!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests