Hitman 2: Imam par problemov :/

Stare igre so marsikdaj bolj igralne kot novejše! Pogovori o igrah, starejših od pet let, klasikah tipa Civilization ali Test Drive, o abandoware igrah ipd...
Post Reply
eXmortis182
n00b
Posts: 2
Joined: 24 Dec 2007 23:08

Hitman 2: Imam par problemov :/

Post by eXmortis182 » 25 Dec 2007 20:57

Pozdravljeni!

Sem nov na tem forumu in imam par problemov pri igri Hitman 2.

-Problem je da sem v 3 levelu v rusiji kamor je treba "razminirat" zid z bombo (pri izhodu).ampak js k bombo sprozm zid ostane isti in nevem zakaj je tako?

-Js sm naredu sam dvoje od treh stvari. Ubiu sm generala in resu agenta.
Tretjo stvar ku morm neki najdt pa nevem ki je tu oz. nevem kje naj tu iscem. Kje naj tu najdem?

-Tretrji problem je: Ku pritisnem ¹t. 4, menjava orozja me automaticno vrze iz igre :shock: - Zkaj me mece in kku je tu mogoce?

Upm d mi boste lohk odgovorili na usa uprasanja in upm da sm ih jasnu zastavu.
Hvala za use odgovore in lp Nik.

P.S.: Sej vem da je dougu ku ste igrali to igro - sam potrudte te se in se spomnte, prosm vs! hehe :D
Metal & Rock & Punk

User avatar
h3ck3r
vseznalec
Posts: 484
Joined: 05 Jan 2007 13:20
Location: Wolfenstein

Post by h3ck3r » 25 Dec 2007 22:10

1. To je zaradi piratske igre ;) Po vsej verjetnosti. Kajti, ko mi je dosadilo prestavljanje iz kraja na kraj sem kupil original (ko je bilo seveda še mogoče :) ) in od takrat naprej ni bilo problemov. Ali pa poskusi z patchem ;)

2. Tretja stvar...Si slučajno zgrešil na začetku, ko spležeš iz greznice, da bi moral pobrati tiste equipmente na market fieldu? Če si boš moral vse še enkrat znova ;)

3. Glej prvo točko. Piratska igra ali napačen patch ;)
Image
Image
Troll, troll, troll your post, Gently down the feed.
Merrily, merrily troll along, A life is what you need!

eXmortis182
n00b
Posts: 2
Joined: 24 Dec 2007 23:08

Post by eXmortis182 » 25 Dec 2007 22:48

ok hvala za pomoè. glede piratske igre - tu ima¹ prow, patchev nisem daju notri. Ampak par let nazaj sem ¾e imeu piratsko igro in sm ta level konèal brez problemov in ni blo teh te¾av. Ampak se res ne spomnem kaj sm naredu. :D
Lp
Metal & Rock & Punk

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests